İlkokul

Başlangıçtır Sonuçtaki Başarıyı Sağlayan

Çocuğun eğitimdeki başlangıç noktası olan ilkokul, gelecekteki başarısında büyük rol oynar. İlkokuldaki kazanımlar, çocuğun hem kişiliğini ve zekâsını hem de hayattaki başarısını şekillendirir.

Bahçelievler İhlas İlkokulu
Bahçelievler

Bahçelievler İhlas İlkokulu

Çobançeşme Mah. Yenibosna

Beylikdüzü İhlas İlkokulu
Beylikdüzü

Beylikdüzü İhlas İlkokulu

İhlas Marmara Evler 1. Kısım Sitesi

Bizimevler 4 İhlas İlkokulu
Avcılar-Bizimevler

Bizimevler 4 İlkokulu

Bizimevler 4 Sitesi, Ispartakule

Bizimevler 6 İhlas İlkokulu
Avcılar-Bizimevler

Bizimevler 6 İlkokulu

Bizimevler 6 Sitesi, Ispartakule

Neden İhlas İlkokulu?

İhlas Eğitim Kurumları'nda İlkokul Eğitimi
İhlas Eğitim Kurumları'nda İlkokul Eğitimi
İhlas Eğitim Kurumları'nda İlkokul Eğitimi
İhlas Eğitim Kurumları'nda İlkokul Eğitimi

Dünya Diliyle Konuşuyoruz

İhlas Eğitim Kurumlarında yabancı dil eğitimine anaokulunda başlıyoruz. Her öğrencimiz; yabancı dili, uzman öğretmenler eşliğinde ve Story Telling (Hikâye Anlatımı) modeliyle, o dilin kendi kültürüne dair bilgilerle ve konuşarak öğreniyor.

Kendi Dilinde de Uzman

Zengin bir kelime hâzinesine sahip, kendi anadiline hâkim, duygu ve düşüncelerini tam anlamıyla aktarabilen çocuklar yetiştirebilmek en büyük önceliğimizdir. Türkçeye hâkim olan çocuklarımız yabancı dil öğrenirken de daha başarılı oluyor.

Başarı Sadece Derslerle Gelmiyor

Yıl içinde yapılan sosyal ve sportif faaliyetler, çocuklarımızın sosyal gereksinimlerini karşılarken motivasyonlarını da üst seviyede tutuyor. Çocuklar çok yönlü gelişim ve farklı alanlardaki başarılarla sağlıklı bir kişilik oluşturuyor.

Teknolojiyle de Geliştiriyoruz

İhlas Eğitim Kurumlan, eğitim teknolojileri alanında sürekli araştıran ve yenilikleri uygulayan eğitim kadrosu ve yapısıyla Türkiye’de ve Avrupa’da örnek alınan okullar arasındadır.

Üç Boyutlu (3D) Eğitim

Üç boyutlu eğitim uygulamasının altyapısını Türkiye’de ilk oluşturan okullardan biri olan İhlas Eğitim Kurumlarında, başarılı yurtdışı iş birlikleri ile birçok ders, zengin 3D içeriği ile desteklenmektedir. Bilgiyi gerçek hayattaki görüntüleriyle sunan üç boyutlu eğitim, bilgilerin kalıcı olmasını sağlarken öğrencinin yeni bilgiler edinme konusundaki motivasyonunu da artırır.

Tabletle Ders

İhlas Eğitim Kurumlan, sahip olduğu teknik altyapı, geliştirdiği uygulamalar ve hazırladığı içeriklerle öğrencilerine tabletler aracılığıyla teknolojik ve kalıcı bir eğitim deneyimi sunuyor.

Laboratuvarda Deneyerek Öğreniyorlar

Fen derslerindeki teorik bilgiler, son teknolojiye sahip cihaz ve malzemelerle donatılmış laboratuvarlarımızda test edilerek ve sonuçları gözlemlenerek öğretiliyor. Böylece öğrencilerimiz konuları yaşayarak öğreniyor.

Rehberlik İçinHer Zaman Yanındayız

Rehberlik hizmetlerimizle çocuklarımızın sadece eğitim süreçlerini yakından izlemekle kalmıyor, onların ihtiyaç duydukları psikolojik desteği de onlara sağlıyoruz. Öğrencilerimizin sosyal ve akademik hayatlarını düzenli olarak takip eden rehberlik birimlerimiz, yaptıkları bire bir görüşmelerle onların hem sosyal hem de akademik alanda başarılı olmaları için kişiye özel yol haritası geliştiriyor.