Haberler

Avantajlı Kayıtlarımız Başladı

04 Ocak 2018

Avantajlı Kayıtlarımız Başladı

Akademik, sosyal ve sportif başarılarıyla öğrencilerin tercihi olan İhlas Kolejinde avantajlı kayıtlar başladı.

Ocak ayı boyunca geçerli olacak avantajlı erken kayıt döneminde İhlas Koleji velileri %20 oranında indirimden faydalanabilecekler.

Avantajlı erken kayıt döneminin en ilgi çekici indirimi ise yeni kayıt yaptıracak velileri ilgilendiriyor. İhlas Koleji'ne gelerek Ocak ayında 2018-2019 eğitim yılı için kayıt yaptıran velilere 2017-2018 eğitimin yılının ikinci dönemi için %50 indirim sunuluyor.

İndirim fırsatlarıyla birlikte ailelerin eğitim bütçesine destek olduklarını ifade eden İhlas Eğitim Kurumları Genel Müdürü Bedri Yeltekin, kurum olarak önemli oranlarda indirimler sunduklarını belirtti. İhlas Koleji okullarında eğitimin kalitesinin uluslararası standartlarda olduğuna vurgu yapan Yeltekin, "Çocuklarımıza en iyi eğitimi verebilmek adına okullarımızdaki eğitim modellerimizi sürekli geliştiriyoruz. Seçkin eğitimci kadromuz ile çocuklarımızın her alanda başarılı olabilmesini için çalışıyoruz." dedi.

Çocukları için okul arayan velilere de çağrıda bulunan Yeltekin, "Çocuğunuzun iyi eğitim almasını ve gelecekte başarılı bir birey olarak yetişmesini istiyorsanız, okul seçiminiz çok büyük önem taşıyor. Bu noktada velilerimiz okullarımızı ziyaret ederek hem gezebilirler hem de merak ettikleri konularda detaylı bilgiler alabilirler. Kendilerini okullarımızda misafir etmekten mutluluk duyacağız." ifadelerini kullandı.